Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Xbox Age of Heyacani Sardi

Xbox Age of Heyacani Sardi
19 Ocak 2022 - 21:46

Strateji oyunu denildiği zaman akla ilk gelen yapımların başında hiç kuşkusuz Age of Empires serisi gelir. Kendisine has bir oyuncu kitlesi olan Age of Empires’da aslında bilgisayar ile özdeşleşmiş bir oyun. Her ne kadar başta Xbox kullanıcıları olmak üzere, konsol oyuncuları da yıllardır bu oyunu kendi konsollarında oynamak isteseler de, bugüne kadar maalesef bu istekleri karşılıksız kaldı.

Bununla birlikte bugün internette dolaşmaya başlayan bir iddia, yeni bir dönemin habercisi olabilir. Geçtiğimiz günlerde bilgisayar kullanıcıları için satışa sunulan Age of Empires IV’ün yakın zamanda Xbox konsolunda da karşımıza çıkacağı iddia ediliyor. Bu iddianın arkasında yatan sebepse, bir Twitter kullanıcısının Xbox platformunda “XIP_CAR_JANUARY_2022” kod adlı bir içeriğin test aşamasında olduğunu belirtti.

Xbox kullanıcılarını Age of heyecanı sardı!

Bu açıklamanın ardından peşi sıra gelen yorumlarda, bu oyunun Age of Empires IV olabileceği yönünde ortak bir görüş oluştu. Aslına bakarsak, Flight Simulator oyununun Xbox’da gösterdiği yüksek performanstan sonra, bu tip oyunların Xbox platformunda daha fazla boy göstereceği yönünde tahminler sıklaşmıştı.

Yayına alınan Age of Empires IV ’ün yayımcılığını da Xbox Game Studios’un yaptığı düşünüldüğünde, bu oyunun er ya da geç Xbox platformunda satışa sunulması kimseyi şaşırtmayacaktır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al