Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yazıcı’nın eseri İstanbul’da ödül aldı

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ HEYKEL BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ELEMANLARINDAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ DR. FERİT YAZICI, LENS İSTANBUL KONUT PROJESİ’NİN “BU ESERE BİR ESER DAHA YAKIŞIR” SLOGANIYLA DÜZENLEDİĞİ HEYKEL TASARIM YARIŞMASINDA “ÜÇÜNCÜLÜK” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Yazıcı’nın eseri İstanbul’da ödül aldı
28 Ağustos 2018 - 10:48
banner

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü öğretim elemanlarından Araştırma Görevlisi Dr. Ferit Yazıcı, Lens İstanbul Konut Projesi’nin “Bu Esere Bir Eser Daha Yakışır” sloganıyla düzenlediği heykel tasarım yarışmasında “Üçüncülük” ödülüne layık görüldü.

Modern bir alışveriş merkezinin zemin katını oluşturan alanda; ana yapılarla bağlantılı, aksa büyük bir anlam kazandıracak ve ilgi çekecek dinamik, su ve ışık ögeli, sürekliliği olan bir heykel kazandırmak için açılan yarışmada Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü öğretim elemanlarından Araştırma Görevlisi Dr. Ferit Yazıcı’nın eseri 3. oldu. Toplumun sanatsal ve kültürel gelişimine destek olmanın kendisini çok mutlu ettiğine değinen Yazıcı, “çağdaş bir kentsel çevre yaratılması ve Çağdaş Türk Heykel Sanatına katkıda bulunmak amacıyla katıldığım bu yarışmada, 3.lük ödülü almak benim için son derece gurur verici” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co