Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Yücel, eko öğrencileri ile çevre bilincini konuştu

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, EKO OKUL PROGRAMINA DAHİL OLAN HİDAYET GÖRGÜN ORTAOKULU EKO TEAM ÖĞRENCİLERİ İLE ÇEVRE BİLİNCİNİ KONUŞTU.

Yücel, eko öğrencileri ile çevre bilincini konuştu
01 Aralık 2017 - 16:18
banner

2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim yılı itibariyle Eko Okul Programına dahil olan Hidayet Görgün Ortaokulu Eko Team Öğrencileri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ziyaret etti. Ziyarette öğrencilerle bir eko söyleşi gerçekleştiren Başkan Yücel, Alanya’nın çevre konulu çalışmalarına değindi. Öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Başkan Yücel, Yeşil Kent Alanya olgusunun tüm kent ölçeğinde kavranması amacıyla yürütülen her türlü proje için imkânların seferber edileceğini belirtti.

Bu eğitim ve öğretim yılı itibariyle Alanya da faaliyet gösteren 21 Eko Okulunun da katılımları ile gerçekleştirilecek çevre eğitim etkinliklerinde, çevre bilincinin yaygınlaştırılması, atık yönetimi, su tasarrufu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı, biyolojik çeşitlilik gibi konularda eğitimler verilmesi planlanıyor.

Söyleşi sonrası öğrencilere eğitim dokümanları, Çevremi Koruyorum Kitabı ve Yeşeren Tohum Kalem armağan edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co