Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

10 aylık eşe 200 bin TL’lik Sevgililer Günü hediyesi

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE BİR GÖZLÜK MAĞAZASININ SAHİBİ, SEVGİLİLER GÜNÜNDE EŞİNE YAKLAŞIK 200 BİN TL DEĞERİNDE ÜZERİNDE ‘DÜNYANIN EN GÜZEL SEVDASINA’ YAZILI VE ÇİÇEKLERLE SÜSLENEN LÜKS OTOMOBİL HEDİYE ETTİ.

10 aylık eşe 200 bin TL’lik Sevgililer Günü hediyesi
14 Şubat 2018 - 18:03

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir gözlük mağazasının sahibi, Sevgililer Günü’nde eşine yaklaşık 200 bin TL değerinde üzerinde ‘Dünyanın en güzel sevdasına’ yazılı ve çiçeklerle süslenen lüks otomobil hediye etti.

Alanya’da gözlük mağazası sahibi Tolga Uslu 10 aydır evli olduğu eşi Sebahat Uslu’ya 14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasa değeri yaklaşık 200 bin lira olan ve üzerinde ‘Dünyanın en güzel sevdasına’ yazılı, çiçeklerle süslenen lüks son model otomobil hediye etti. Uslu’nun eşi lüks hediye karşında şaşkınlığını gizlemezken, Tolga Uslu, eşinin mutluluğunun parayla tarif edilemez olduğu söyledi. Uslu, “Eşimin bir ömür mutlu, huzurlu olması için elimden gelen her şeyi yaparım. Onun mutlu olması benim için tarif edilemeyecek bir mutluluk. Eşimin varlığı benim için en büyük hediye” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -