Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

100 yıllık su sorunu tarihe karışan Susuzşahap’ın yolu da yenileniyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ASIRLIK İÇME SUYU SORUNUNU TARİHE GÖMDÜĞÜ AKSEKİ SUSUZŞAHAP MAHALLESİNİN ŞİMDİ DE 3.5 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDAKİ GRUP YOLUNU ASFALTLIYOR.

100 yıllık su sorunu tarihe karışan Susuzşahap’ın yolu da yenileniyor
10 Eylül 2018 - 12:38
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, asırlık içme suyu sorununu tarihe gömdüğü Akseki Susuzşahap mahallesinin şimdi de 3.5 kilometre uzunluğundaki grup yolunu asfaltlıyor.

Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin çağdaş ve güvenilir ulaşım ağına kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri 3.5 kilometre uzunluğundaki Susuzşahap mahalle grup yolunu sathi asfaltla kaplıyor. Öncelikle güzergah üzerinde alt yapı çalışmaları tamamlayan ekipler, yola dolgu malzemesi sererek uzun ömürlü olması için sıkıştırdı. Alt yapı çalışması tamamlanan kısımlar vakit kaybetmeksizin asfaltlanıyor. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İsa Akdemir, çalışmaları denetleyerek, bilgi aldı.

Mahalleli mutlu

Susuzşahap Mahalle Muhtarı Kemal Ulaş “ Başkanımız sayesinde mahallemize suyun ardından yol hizmeti de geldi. Sosyal hizmetlerle ilgili yardımlarımız da eksiksiz geliyor. Allah razı olsun Menderes Başkanımızdan. Mahallemizin her neye ihtiyacı varsa tümü gideriliyor’’ dedi.

Mahalle sakinlerinden Ali Karasoy ise “Daha önce Susuzşahap mahallemizde su yoktu. Nenelerimiz dedelerimiz köy çeşmesinden tulukla su çekerlerdi. Büyükşehir Belediyesi sayesinde şimdi suyumuz da var yolumuz da. Allah Menderes Türel’den razı olsun” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim