Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

NARKO-SOKAK (3) uygulaması

NARKO-SOKAK (3) uygulaması
16 Eylül 2017 - 12:28
Antalya Emniyet Müdürlüğü  NARKO-SOKAK (3) uygulaması ile yine Antalya’nın güvenliği için sokaklardaydı.Antalya Emniyet Müdürlüğü yaptığı açıklamada:
Ülkemizin güvenlik ve asayişini temininde mesai mefhumu gözetmeden her türlü zor şartlar altında canı pahasına görev yapan Emniyet Teşkilatı; 14 Eylül günü 16.00/19.00 ve 21.00/23.00 saatleri arasında yurt genelinde eş zamanlı olarak  narkotik madde ticaretinin yoğun olduğu mahalle, sokak ve umuma açık yerler ile şüpheli görülen araç ve şahıslar üzerinde “NARKO-SOKAK (3)” uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulamaya ilimizde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde Asayiş, Güvenlik, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Terörle Mücadele, Trafik, Çevik Kuvvet, Havacılık Şubeleri başta olmak üzere diğer birimlerimizden de personel takviyesi ile toplam; (11) uygulama bölgesinde (117) kara, (1) hava  ekibi,  (276) personel ve (2) dedektör polis köpeği katılmıştır.
Uygulama esnasında; (1.707) kişi sorgulanmış, arandığı tespit edilen (4) kişi yakalanmış, ayrıca (17) işyeri (493) araçta arama yapılmış, (13) adet araç trafikten men edilmiş ve (35.511) TL trafik cezası uygulanmıştır.
Aramalar esnasında; (1) adet av tüfeği, (17) adet mermi, (50) adet kuru sıkı mermi, (0,7) gram eroin, (127,2) gram esrar, (0,2) gram kokain maddesi ele geçirilmiştir.

Antalya Emniyet Müdürlüğü  NARKO-SOKAK (3) uygulaması ile yine Antalya’nın güvenliği için sokaklardaydı

Ayrıca,çocuklara çikolata ve gofret dağıtan emniyet mensupları polisin şefkatli elleri ile sokakda ki çocuklarıda mutlu etmeyi ve onlara nasit etmeyi unutmadı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat