Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

19 Ekim Muhtarlar Günü

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇEASİ’NDE 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİYLE ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

19 Ekim Muhtarlar Günü
19 Ekim 2018 - 14:22
banner

Antalya’nın Korkuteli ilçeasi’nde 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Korkuteli Şehitler Meydanında gerçekleşen Muhtarlar günü kutlama törenine Kaymakam Ömer Çimşit, Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, Jandarma Teğmen Ali Yıldız, Emniyet Müdürü Hakan Selen, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal ve muhtarlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından Atatürk Anıtına Muhtarlar Derneği Çelengi sunuldu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, “Öncelikle bugünü bizlere layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şahsım ve tüm muhtar arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum. Kent yaşamında halka en yakın birim olarak kent hizmetlerinin daha etkin ve verimli üretilmesi açısından muhtarlık büyük önem taşımaktadır. Mahallenin güvenilir kişisi olmakla birlikte kurumlarımız arasında anahtar rolü üstlenmekteyiz. Bu görevler halka hizmet makamıdır. Bu görevlerin hakkını verebilmek çok büyük sorumluluk bilinci ister. Mahallemizin, şehrimizin ve dolaysıyla ülkemizin huzur ve sükunu bizlerin göstereceği duyarlılık ve görev bilinciyle sağlanacaktır. Muhtarlar olarak bu görevi bilinciyle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co