Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

24 Kasım Öğretmenler Günü

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ’NDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİYLE TÖREN DÜZENLENDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü
24 Kasım 2018 - 12:56
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tören düzenlendi.

Törene Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Belediye Başkan Vekili Yusuf Evran, Cumhuriyet başsavcı Vekili Osman Belen, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Mehmet demir, İlçe Emniyet müdürü Cemil Doğan, daire amirleri, mahalle muhtarları öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin yaptı.

İlk, orta ve liseler arasında düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim dallarında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. Emekli olan Erkan Kocababa ve Seval Taylan’a İlçe Kaymakamı Hakkı uzun tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

Daha sonra Öğretmenliğe yeni başlayan stajyer Kumluca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Coğrafya Öğretmeni Aydın Durmuş ve Mavikent Ramazan Abacı Ortaokulu Bilişim teknolojileri Öğretmeni Yusuf Erdem yemin ederek asıl öğretmen oldular.

Tören Kumluca Gül Çetin Kaur Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan öğretmen veli ilişkilerini konu eden kısa bir tiyatro gösterisi ve yine Gül Çetin Kaur Lisesi Öğrenci ve Öğretmenlerinin Oluşturduğu Türk Halk Müziği topluluğunun seslendirdiği türkülerle sona erdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -