Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

550 öğrenci daha tablete kavuşacak

Kemer Belediyesi, 550 öğrenciye tablet hediye edecek.

550 öğrenci daha tablete kavuşacak
25 Eylül 2017 - 15:36
banner

Kemer Belediyesi, 550 öğrenciye tablet hediye edecek.

Kemer Belediyesi’nin 9 yıldır devam ettirdiği ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Bilgisayarsız Öğrenci Kalmasın Projesi’ ile bu yıl da öğrencileri tablete kavuşturacak. 29 Eylül Cuma günü Kemer Belediyesi Arslanbucak Düğün Salonu’nda yapılacak törenle Kemer’in çeşitli mahallelerindeki ilkokullara giden 550 beşinci sınıf öğrencisine tablet hediye edilecek. Öğrencilerin tabletlerini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri teslim edecek. Törende öğrenci velileri, okul müdürleri ve öğretmenler de hazır bulunacak.

“Eğitimin hizmetindeyiz”

Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Beşikteki bebekten 65 yaş üstüne kadar hayata geçirdiğimiz sosyal belediyecilik projelerine diğer belediyeler gıpta ile bakıyorlar. Sosyal belediyecilikte bir marka olduk. Eğitime katkı üzerinde önemle durduğumuz bir konu. Okullarımızın eksikliklerini tamamlayıp bakımlarını yapıyoruz. Bu yıl da yüzlerce öğrencimize tablet hediye edeceğiz. Bisiklet dağıtımı da önümüzdeki günlerde yapacağız. Eğitime destek vermekten büyük bir onur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi