Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

550 öğrenci daha tablete kavuşacak

Kemer Belediyesi, 550 öğrenciye tablet hediye edecek.

550 öğrenci daha tablete kavuşacak
25 Eylül 2017 - 15:36

Kemer Belediyesi, 550 öğrenciye tablet hediye edecek.

Kemer Belediyesi’nin 9 yıldır devam ettirdiği ‘Eğitimde Fırsat Eşitliği İçin Bilgisayarsız Öğrenci Kalmasın Projesi’ ile bu yıl da öğrencileri tablete kavuşturacak. 29 Eylül Cuma günü Kemer Belediyesi Arslanbucak Düğün Salonu’nda yapılacak törenle Kemer’in çeşitli mahallelerindeki ilkokullara giden 550 beşinci sınıf öğrencisine tablet hediye edilecek. Öğrencilerin tabletlerini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri teslim edecek. Törende öğrenci velileri, okul müdürleri ve öğretmenler de hazır bulunacak.

“Eğitimin hizmetindeyiz”

Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Beşikteki bebekten 65 yaş üstüne kadar hayata geçirdiğimiz sosyal belediyecilik projelerine diğer belediyeler gıpta ile bakıyorlar. Sosyal belediyecilikte bir marka olduk. Eğitime katkı üzerinde önemle durduğumuz bir konu. Okullarımızın eksikliklerini tamamlayıp bakımlarını yapıyoruz. Bu yıl da yüzlerce öğrencimize tablet hediye edeceğiz. Bisiklet dağıtımı da önümüzdeki günlerde yapacağız. Eğitime destek vermekten büyük bir onur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al