Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

71 yaşındaki konuşma engelli vatandaştan haber alınamıyor

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE EVRENLER YAVŞİ MAHALLESİNDEKİ EVİNDEN DÜN SABAH ÇIKAN VE BİR DAHA KENDİSİNDEN HABER ALINAMAYAN 71 YAŞINDAKİ AHMET ALİ AKTAŞ’IN YAKINLARI KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNDU.

71 yaşındaki konuşma engelli vatandaştan haber alınamıyor
10 Kasım 2018 - 12:12

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Evrenler Yavşi Mahallesindeki evinden dün sabah çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 71 yaşındaki Ahmet Ali Aktaş’ın yakınları kayıp başvurusunda bulundu.

Ahmet Ali Aktaş’ın duyabildiğini ancak konuşamadığını, son olarak Yukarı Hisar Mahallesi’nde bir esnaftan alışveriş yaptığını öğrendiklerini belirten yakınları gören ya da yerini bilenlerin en yakın polis veya jandarmaya haber vermelerini istedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al