Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Acılı babadan cenazede oğlunun okul arkadaşlarına göz yaşartan vasiyet

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE MOTOSİKLET İLE OTEL SERVİSİNİN ÇARPIŞMASI SONUCU MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN 2 GENÇTEN 16 YAŞINDAKİ BURAK DEMİRCİ, MANAVGAT’TA GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ.

Acılı babadan cenazede oğlunun okul arkadaşlarına göz yaşartan vasiyet
19 Aralık 2017 - 16:20
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesinde motosiklet ile otel servisinin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 2 gençten 16 yaşındaki Burak Demirci, Manavgat’ta gözyaşları arasında toprağa verildi. Bir oğlunu da 2003 yılında yine motosiklet kazasında kaybeden acılı baba, cenazede oğlunun arkadaşlarından ne olursa olsun motosiklete binmemelerini istedi. Kavaklı Mezarlığı’ndaki cenaze törenine aralarında ilçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Eğitim Bir-Sen Manavgat Temsilcisi Hasan Kırteke, okul müdürleri ve okul arkadaşlarının bulunduğu kalabalık bir topluluk katıldı.

Burak Demirci’nin cenazesi toprağa verilirken, bir çok arkadaşının gözyaşlarına hakim olamayarak ağladığı gözlendi. Burak Demirci’nin ailesi mezarlık kapısında taziyeleri kabul ederken arkadaşları mezarının başında gözyaşı dökmeye devam etti. Annesi ise mezarının üzerine sarılarak gözyaşı döktü.

Abisi de motosiklet kurbanı

2003 yılında Hatay-Dörtyol ilçesinde oğlu Abdülgani Kadir Demirci’yi de motosiklet kazasında kaybeden acılı baba Mustafa Demirci “Motosiklet denilen canavar Adbdülgani’den sonra Burağımı da bizden aldı. Abdülgani Hatay Döntyol’da kaza yaptıktan sonra 4-5 gün hastanede başında durarak gördüm. Ancak Burağı göremedim bile. Allah kimseye evlat acısı vermesin” dedi.

Oğluna birkaç gün önce okul eşofmanları aldığını belirten acılı baba, okul müdüründen oğlunun hiç giymediği okul eşofmanlarını ihtiyacı olan öğrencilere vermesini istedi.

Oğlunu son yolculuğunda yalnız bırakmayan arkadaşları ile sohbet eden Mustafa Demirci oğlunun kullandığı motosikletin kime ait olduğunu bilmediğini, bir süredir okula bu motosiklet ile gidip geldiğini belirterek “Siz gençlere vasiyetim motosiklete binmemeniz. Gençsiniz gerekirse yağmurda çamurda yürüyerek okulunuza gidip gelin ama motosiklete binmeyin. Motosiklete binerek anne-babanıza evlat acısı yaşatmayın. Bu sizlerden isteğim ve sizlere vasiyetimdir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co