Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Adrasan Sahilleri Korunmalı

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİ ADRASAN BÖLGESİNDE BULUNAN TURİSTİK TEKNE İŞLETMECİLERİNİN SORUNLARI KUMLUCA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA (KUTSO) KONUŞULDU.

Adrasan Sahilleri Korunmalı
06 Aralık 2018 - 12:56
banner

Antalya’nın Kumluca İlçesi Adrasan bölgesinde bulunan turistik tekne işletmecilerinin sorunları Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KUTSO) konuşuldu.

Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, KUSTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, KUTSO Meclis Başkan Yardımcısı Tahir Arslan ve Adrasan’da turistik tekne işletmecisi firma sahipleri biraraya geldi. Adrasan turizminin ve Adrasan’da tekne turu düzenleyen firmaların sorunlarının tartışıldığı toplantıda, Adrasan sahilinin korunması ve müşteri odaklı bir hizmet için standartlar oluşturulması yönünde karar alındı.

Günay: “Adrasan turizminin acil çözüm bekleyen sorunları var”

KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Adrasan Turizminin bu yıl yaşanan yoğunluk ile büyük bir sınavdan geçtiğini söyledi. Günay, “Dünyanın en güzel koylarından birisi olan Adrasanımızı koruyarak turistlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Adrasan günübirlik tekne turlarıyla önemli cazibe merkezi haline geldi. Özellikle Sulu Ada ve civarı büyük ilgi görüyor. Artan bu ilgi sonucunda tekne turu düzenleyen firmalarımızın da sayısı artıyor. Fakat yetersiz iskele ve altyapı önümüzdeki en büyük sorunlardan biri. Bu konu bir an önce bir şeyler yapmamız gerek” dedi.

Çetin: “Deniz Ticaret Odası Adrasan’ın yanında”

DTO Antalya Başkanı Ahmet Çetin ise, 20 yılı aşkın tecrübeleriyle Demre’de çok güzel bir düzen kurduklarını belirterek, Adrasan için ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti. Çetin, DTO olarak her zaman KUTSO ile birlikte hareket etmeye hazır olduklarını belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co