Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AEDAŞ, “Emniyet WhatsApp İhbar” grubu kurdu

AEDAŞ, “Emniyet WhatsApp İhbar” grubu kurdu

AEDAŞ, “Emniyet WhatsApp İhbar” grubu kurdu
13 Kasım 2017 - 15:30

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunlara hızlı müdahale etmek için “Emniyet WhatsApp İhbar” grubu kurdu.

Antalya, Isparta ve Burdur’da hizmet veren AEDAŞ, tüketicilerin talepleri arızalara hızlı müdahale edebilmek için özel WhatsApp gruplarına yenisini ekledi. ‘Emniyet WhatsApp İhbar Grubu’nu kuran şirket, başta sokak aydınlatmaları olmak üzere bu hattan gelen bildirimler sayesinde şikâyet ve taleplere hızla çözüm üretecek.

Bir ayda bin 491 armatür onarıldı

Aydınlık, güvenli sokaklar ve caddeler için Antalya Emniyet Müdürlüğü ile iş birliğine gittiklerini dile getiren Genel Müdür Bahadır Müdüroğlu, “Bu çerçevede 3 Ekim tarihinden itibaren Emniyet WhatsApp İhbar Grubu’nu oluşturduk. Emniyet görevlilerinden gelen şikâyet ve talepleri bu hat sayesinde çok daha hızlı çözüme ulaştırıyoruz. Şimdiye kadar Emniyet’ten gelen talepler doğrultusunda bin 491 armatür onarılarak taleplerin tamamı karşılandı” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat