Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AESOB, İl Jandarma Komutanı Yıldız’ı ağırladı

İL JANDARMA KOMUTANI TUĞGENERAL CENGİZ YILDIZ, ANTALYA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ (AESOB) BAŞKANI ADLIHAN DERE VE 75 ODA BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ.

AESOB, İl Jandarma Komutanı Yıldız’ı ağırladı
29 Eylül 2017 - 14:24
banner

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve 75 oda başkanı ile bir araya geldi.

AESOB Başkanı Adlıhan Dere ve Kaş’tan Gazipaşa’ya kadar Antalya merkez ve ilçelerde bulunan 75 oda başkanı,AESOB Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız’ı ağırladı.

Toplantıda konuşan Dere, jandarma teşkilatı ile olan birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, Tuğgeneral Cengiz Yıldız’a yeni görevinde başarılar diledi.

“75 bin kişilik alenin üyesiyiz”

Tuğgeneral Cengiz Yıldız ise teşkilat yapılanmasını anlatarak, “Bu köklü teşkilatın üyeleri ile bir arada olduğum için çok mutlu ve heyecanlıyım. 1966 yılında kurulmuş olan bu değerli birlik Antalya için önem taşımaktadır. Meslek hayatım boyunca esnaflarla hep iç içe oldum. Jandarma olarak bizim görevimiz, emniyetin, asayişin ve kamu düzeninin korunmasını sağlamaktır. Sizlerin huzurla görevlerinizi ve sanatlarını icra etmeniz ve ülkemize katma değer sağlamanız için çalışıyoruz. İyi günde, kötü günde daima yanınızdayız. Bununla birlikte sizlerin bölgenin düzen ve güvenini sağlama konusunda desteğinizi her zaman gördük. Bu vesileyle tüm esnaflarımıza hayırlı kazançlar diliyorum. 75 binlik bir ailenin mensubu olmaktan gurur duyuyorum, sizler de bizi aileniz bir üyesi olarak kabul edin”dedi.

AESOB Başkanı Dere, toplantı sonrasında İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız’a kardeşlik ve yol arkadaşlığını simgeleyen Ahi Evran heykeli takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -