Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Afrin’deki Askerlere El Emeği Göz Nuru hediyeler

ANTALYA’NIN KORKUTELİ İLÇESİ’NDE KURSİYERLER 50 ADET HAVLUYA ZEYTİN DALI, TÜRK BAYRAĞI VE AFRİN İŞLEYEREK HAREKATTA GÖREV YAPAN ASKERLERE GÖNDERDİ.

Afrin’deki Askerlere El Emeği Göz Nuru hediyeler
06 Nisan 2018 - 17:58

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde kursiyerler 50 adet havluya Zeytin Dalı, Türk Bayrağı ve Afrin işleyerek harekatta görev yapan askerlere gönderdi.

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi kursiyerleri 50 adet havluya Zeytin Dalı, Türk Bayrağı ve Afrin işleyerek, harekatta görev yapan askerlere gönderdi. Usta öğretici Nafiye Kılıç öncülüğünde yapılan el emeği göz nuru işlemeleri her kursiyer kendi elleri ile işlediler. Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Öznur Taşkan, “Her zaman maddi manevi Mehmetçiğimizin arkasındayız. Onlar sayesinde bizler burada rahat uyuyoruz. Rabbim Mehmetçiğimizden razı olsun, onları başımızdan eksik etmesin. İlçemiz bu konuda çok duyarlı, maddi yardım çok fazla yapıldı, bizlerde manevi yardım yapalım diye düşündük. Halk eğitim merkezine en uygun olanı buydu diye düşündük. Kursiyerlerimizin ve usta öğreticilerimizin el emeği göz nuru işlemelerini Mehmetçiğe göndereceğiz. Tüm usta öğreticilerime be kursiyerlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat