Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Samet İnal göreve başladı

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Samet İnal göreve başladı
20 Haziran 2017 - 11:31

Ağız ve diş sağlığı her insanın dikkat etmesi ve yılda en az iki sefer muayene olması gereken önemli bir sağlık gereği olduğu bilinmektedir.Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne atanan Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Samet İnal, hasta kabulüne başladı.

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Tijen Arıbaş, “Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunumu noktasında her zaman kendisini yenileme ve geliştirme gayreti içinde olmuştur ve olmaya devam edecektir. Merkezimize, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı sayısı 4’e yükselmiştir” dedi.

Ağız Diş ve Çene Cerrahi Uzmanı Dr. Samet İnal ise, ‘‘Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin fiziki şartları ve çalışma ortamı biz sağlık çalışanlarının memnuniyeti açısından çok güzel. Yeni görev yerimde hastaların sağlığı için elimden geldiğince en iyi sağlık hizmetini vermeye çalışacağım’’ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat