Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ahatlı’ya Kreş ve Gündüz Bakım Evi

KEPEZ BELEDİYESİ, NASREDDİN HOCA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ’NİN ÜÇÜNCÜ ŞUBESİNİ AHATLI MAHALLESİ’NDE AÇIYOR. KREŞ, 5 SINIF VE 120 ÖĞRENCİ KAPASİTELİ OLARAK PLANLANDI.

Ahatlı’ya Kreş ve Gündüz Bakım Evi
15 Nisan 2018 - 10:58

Kepez Belediyesi, Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin üçüncü şubesini Ahatlı Mahallesi’nde açıyor. Kreş, 5 sınıf ve 120 öğrenci kapasiteli olarak planlandı.

Kepez Belediyesi üçüncü kreşini önümüzdeki günlerde hizmete açıyor. Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi, Teomanpaşa ve Özgürlük Mahallelerinden sonra gelen yoğun talep üzerine Ahatlı’da hizmete girecek. Toplam 5 sınıf ve 120 öğrenci kapasiteli olarak planlanan üçüncü kreş binasında, 5 sınıf öğretmeni, 2 yardımcı öğretmen ile 3 hizmetli görev alacak.

Kreş hizmeti kurumsallaşıyor

Binasının fiziki durumu tamamlanan kreşin, iç donanımı ile bahçe peyzajında sona gelindi. Ön kayıtları alınmaya başlanan kreşte, 3- 6 yaş grubu öğrenciler kabul edilecek. İçinde sinema ve spor salonu, yemekhanesi, uyku odası ve yönetim odalarının da yer alacağı kreşte, çocuklara İngilizce eğitiminden, drama eğitimine kadar her türlü fırsat sunuluyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin anneler tarafından yoğun ilgi gördüğünü ve bundan dolayı üçüncü şubeyi açmaya gereksinim duyulduğunu söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al