Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK Kadınlar büyük zaferi kutladı

AK PARTİ ANTALYA İL KADIN KOLLARI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI NEDENİYLE ŞEHİTLER İÇİN KUR’AN-I KERİM OKUTARAK VATANDAŞLARA İKRAMDA BULUNDU.

AK Kadınlar büyük zaferi kutladı
31 Ağustos 2018 - 11:30

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle şehitler için Kur’an-ı Kerim okutarak vatandaşlara ikramda bulundu.

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Muratpaşa Camiinde şehitler için Kur’an-ı Kerim okutarak vatandaşlara ikramda bulundu. İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay, “Malazgirt savaşı ile kapılarını açtığımız, yurt edindiğimiz Anadolu’nun ilelebet bu milletin yurdu olarak kalacağını tüm Dünya’ya gösteren tarihi zaferin 96’ıncı yılındayız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri dehası ve kahraman silah arkadaşlarının göstermiş olduğu üstün mücadele ile bugün tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nde hep birlikte huzur içerisinde yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında belirttiği gibi kimi zaman terle kimi zaman kanla yoğurduğumuz bu topraklar artık bizim ilelebet vatanımızdır. Söz konusu vatan olduğunda tüm şer güçlere karşı tek vücut olan milletimiz şehitlerimizin emanetine en iyi şekilde sahip çıkmaya devam edecektir. İl kadın kolları olarak 30 Ağustos zaferimizin bu yıl dönümünde güzel vatanımızı canlarını feda ederek bizlere emanet eden şehitlerimizin ruhu için Muratpaşa Camiinde Kur’an-ı Kerim okutarak ardından vatandaşlarımıza ikramlarda bulunduk. Tüm şehitlerimize bu vesile ile bir kez daha Cenabı Hakk’tan rahmet dilerim” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al