Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK Parti İl Başkanı Sümer, CHP İl Başkanı Erdem’i özür dilemeye davet etti

AK Parti İl Başkanı Sümer, CHP İl Başkanı Erdem’i özür dilemeye davet etti

AK Parti İl Başkanı Sümer, CHP İl Başkanı Erdem’i özür dilemeye davet etti
01 Kasım 2017 - 11:54

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Genelkurmay Çatı davalarının gerçekleştiği Sincan’dan, CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem’in şehit Muhammed Oğuz Kılınç’ın ailesine yönelik sözlerine tepki göstererek, tüm şehit ailelerinden özür dilemeye davet etti.

Genelkurmay çatı davalarını takip etmek için 15 Temmuz Vatan Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurlarının Adını Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği adına siyasi parti il başkanlarına davet götüren Zeki Kılınç ile Meltem Kılınç’a nezaket dışı karşılık veren CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem’in sözlerine ilişkin AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Mustafa Erdem’i özür dilemeye davet etti.

Sümer, “Şehit ailemizin son derece insani duygularla yaptığı davete ne yazık ki CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem karşısındakilerin bir şehit yakını olduğunu unutarak talihsiz bir şekilde karşılık vermiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik bir dava açılması halinde davetlerine katılacağını belirten Mustafa Erdem’in bu tutumunu siyasi nezaketten son derece uzak bir tutum olarak değerlendiriyorum. Ne kadar siyasetin içerisinde olursak olalım insan olduğumuzu unutmamamız gerekiyor. Siyaset eğer insanları incitmemize neden oluyor, vatandaşlarımızın, şehit yakınlarımızın hassasiyetlerinden bizleri koparıyorsa bunun doğru bir siyaset olduğunu düşünmüyorum. CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem’i şehit ailemize yönelik bu tutumundan dolayı başta Antalyalı şehit ailemiz olmak üzere tüm şehit ailelerimizden özür dilemeye davet ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al