Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Kepez’de tüp bebek semineri

Kepez’de tüp bebek semineri

Kepez’de tüp bebek semineri
01 Kasım 2017 - 11:46

Kepez Belediyesi ve Memorial Hastaneleri işbirliği ile “Tüp Bebek Tedavisi ve Gelişmeleri” konulu seminer düzenlendi. Seminere konuşmacı olarak katılan Op.Dr. Mehmet Öztürkmen, bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin sorularını cevapladı.

Kepez Belediyesi vatandaşlarını bilgilendirme seminerlerine devam ediyor. Kepez Belediyesi bebek sahibi olmak isteyen çiftler için bilgilendirme semineri düzenledi. Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Memorial Hastaneleri işbirliğiyle “Tüp Bebek Tedavisi ve Gelişmeleri” konulu seminer bebek sahibi olmak isteyen çiftler tarafından yoğun ilgi gördü. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere Memorial Antalya Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehmet Öztürkmen konuşmacı olarak katıldı.

Çiftler sordu, Öztürkmen cevapladı

Çok sayıda dinleyicinin katıldığı seminerde Op. Dr. Mehmet Öztürkmen, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin tüp bebek konusunda merak ettiklerini tek tek cevapladı. Tüp bebek tedavisiyle ilgili bilgi almak isteyenler ile buluşan Op. Dr. Öztürkmen, tüp bebek tedavisinin esaslarını, tüp bebek tedavisinde gebelik oranlarını, başarılı tedavi yöntemleri için laboratuvarların sahip olması gereken özellikleri, Preimplantasyon genetik tanının tedavideki yerini, tüp bebek tedavisinde endoskopik cerrahi ve Akdeniz Anemisi gibi tek gen hastalıklarında Tüp Bebek tedavisinin yeri ve önemini anlattı.

Çiftlere indirim fırsatı

Seminer sonunda Memorial Antalya Hastanesi tarafından Kepez Belediyesine özel olarak bebek sahibi olmak isteyen anne ve babalara yüzde 25 indirim fırsatı tanındı. Tüp Bebek Tedavisi indiriminden yararlanmak isteyen çiftlerin Kepez Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne müracaat etmeleri gerekiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al