Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ak Parti Kaş’ta yerel seçim aday adayları başvuru süreci

AK PARTİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇE BAŞKANI MUTLU ULUTAŞ, 31 MART 2019 TARİHİNDE YAPILACAK MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİ İÇİN ADAYLIK BAŞVURULARININ 5 KASIM TARİHİ İTİBARİYLE BAŞLADIĞINI AÇIKLADI.

Ak Parti Kaş’ta yerel seçim aday adayları başvuru süreci
06 Kasım 2018 - 10:42

Ak Parti Antalya’nın Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için adaylık başvurularının 5 Kasım tarihi itibariyle başladığını açıkladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, belediye başkanı aday adayı olmak isteyenlerin başvurularını 12 Kasım tarihine kadar il başkanlığına iletmek üzere ilçe başkanlığında almaya devam edeceklerini kaydetti.

Belediye meclis üyesi aday adaylığı için 3 Aralık 2018 tarihinin son gün olduğunu, meclis üyesi olmak isteyenlerin bu tarihe kadar ilçe başkanlığına başvuruda bulunabileceğini belirten Ulutaş, “Mahalli Seçimlerin Kaş’ımıza, Antalya’mıza, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti’de adaylık başvuruları, büyükşehir ve il belediye başkanlıkları için Genel Merkeze veya buraya iletilmek üzere il başkanlıklarına, ilçe ve belde belediye başkanlıkları için il başkanlıklarına veya il başkanlıklarına iletilmek üzere ilçe başkanlıklarına, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelikleri için ilçe başkanlıklarına bizzat yazılı yapılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr