Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK Parti Kemer İlçe Başkanlığı ataması

AK PARTİ KEMER İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDEN İSTİFA EDEN HALİT ÇİLENGİR’İN YERİNE, KEMERSPOR BAŞKANI İSMAİL SELAMİ MİNTA ATANDI. KEMER’DE YAPILAN İSTİŞARELER SONRASINDA, AK PARTİ GENEL MERKEZİNE ÇAĞIRILAN İSMAİL SELAMİ MİNTA GENEL MERKEZ TARAFINDAN İLÇE BAŞKANI OLARAK AÇIKLANDI.

AK Parti Kemer İlçe Başkanlığı ataması
26 Ağustos 2017 - 12:50
banner

AK Parti Kemer İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Halit Çilengir’in yerine, Kemerspor Başkanı İsmail Selami Minta atandı. Kemer’de yapılan istişareler sonrasında, AK Parti Genel Merkezine çağırılan İsmail Selami Minta Genel Merkez tarafından İlçe Başkanı olarak açıklandı.

Yeni ilçe başkanının atanmasıyla ilgili açıklama yapan, AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer “6. Olağan Kongrelerimizle birlikte teşkilatlarımız yenilenme ve tazelenme içerisine giriyor. 2019 seçimleri öncesinde, Kemer ilçemiz için önemli bir değişim yaşıyoruz. İlçe başkanımızın istifasının ardından genel merkezimiz, 6. olağan kongreye gidecek, delege seçimlerini gerçekleştirecek, ilçe başkanımızı atamış bulunuyor. Teşkilat mensuplarımızı, il koordinatörümüz Fuat Köktaş ile tek tek dinledik. Çalışmalarımız neticesinde genel merkezimizin aldığı kararla, Kemerspor Başkanlığını da yürüten İsmail Selami Minta, ilçe başkanlığı görevine getirildi. Partimize meclis üyeliğinin yanında ilçe başkanlığı ile de hizmet eden Halit Çilengir’e, çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Hizmet bayrağımızı devralan yeni ilçe başkanımıza görevinde başarılar diler, Kemer’imiz için hayırlar getirmesini temenni ederim. Kemer için, partimiz için her şeyin 2019’da daha güzel olacağına inanıyorum” dedi.

Minta: ” Kemer için kolları sıvadık”

Kemer İlçe Başkanlığına atanan Minta ise yaptığı açıklamada “ AK Kadrolarda siyaset yapacak olmanın heyecanı içerisindeyim, beni bu göreve layık gören Genel Merkez’imize teşekkür ederim. Bilindiği üzere, AK partimizin 6. Olağan Kongresi öncesi ilçemizde yapılması gereken, önemli bir delege seçimi var. İlk olarak partimizin teamüllerine uygun bir şekilde, mahalle mahalle sandıklarımızı kurup delege seçimlerimizi gerçekleştirecek, ardından Kemer ilçe kongremize gideceğiz. Kemer’de yapılacak çok işimizin olduğunun farkındayız” diye konuştu.

Festival belediyeciliği

Kemer’in yerel belediyecilikte, yıllardır kötü yönetildiğini iddia eden Minta “Festival belediyeciliğinden öteye gidemeyen Kemer Belediyesi, artık AK Belediyecilikle ve AK hizmetlerle buluşma zamanı geldi. Kemer ilçemiz, maalesef kötü yönetimi ile turizmde gerçek potansiyelinin çok altında olduğunu da biliyoruz. Bunun için Kemer’i, AK belediyecilikle biran önce buluşturmak için kolları sıvadık. Kemer için üzerime düşen vazifeleri, layıkıyla yerine getirmek için var gücümle çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Kemer’de artık çok şey değişecek ”dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -