Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK Parti Korkuteli heyeti, TBMM’de

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve beraberindeki heyet TBMM’de ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Korkuteli heyeti, TBMM’de
06 Aralık 2017 - 16:16

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve beraberindeki heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gurup toplantısındaki konuşmasını dinledi.

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve beraberindeki heyet TBMM’de ziyaretlerde bulundu. Korkuteli İlçe teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın konuşmasını dinledikten sonra AK Parti Antalya Milletvekilleri ile görüştüler. AK Parti Korkuteli heyeti ile öğle yemeği yiyen Antalya milletvekilleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Antalya Milletvekilleri ile tek tek sorunlarını anlatan Korkuteli İlçe Teşkilatı, Ankara’dan mutlu döndü.

AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, “AK Parti Korkuteli Teşkilatımız bizleri yalnız bırakmıyor. Biz vakit buldukça Korkuteli’ne gelerek sorunları orada dinliyoruz. Bu kez Korkuteli ilçe yönetimi bizleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti. Grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın konuşmasını canlı dinlediler. Ben kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al