Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Ak Parti Korkuteli yönetim ilk toplantısını yaptı

Korkuteli Ak Parti İlçe Teşkilatı İlk Yönetim Toplantısını Yaptı (ADEM DURMAZ/ ANTALYA-İHA)

Ak Parti Korkuteli yönetim ilk toplantısını yaptı
24 Ağustos 2017 - 19:09

AK Parti Korkuteli İlçe Başkanlığı Pazar günü gerçekleştirilen kongre sonrası yeni seçilen ve daha önce de üyelikleri bulunan yönetim kurulu üyeleriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Ak Parti İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Ak Parti Antalya il yönetiminden ilçe Koordinatörleri ve partinin yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yeniden ilçe başkanlığına seçilen İlçe Başkanı İlhami Yıldıran toplantıda teşekkür konuşması yaptı. Yıldıran, daha önce yürüttüğü bu göreve yeniden seçildiği için mutlu olduğunu ifade ederek, “Kongrede bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bizim temel prensibimiz hizmettir. Biz asla geriye dönüp bakmayız. Biz her zaman ilerde ne yapacağımızı konuşur, bunları icraata dökeriz. Bizim temel prensibimiz her zaman halkla bütünleşmek ve halkın taleplerini yerine getirmektir. Daha iyi ve güzel bir ilçe için siz değerli üyelerimizle birlikte uzun bir yola giriyoruz. Daima halkın hizmetkarı olacağız. Bu görevde bir ayrıcalık aranacaksa o da hizmet sevdasını hayata geçirme çabasında göstereceğimiz birlik ve beraberlik olmalıdır” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat