Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

AK Partili Atay Uslu’ya yeni görev

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ATAY USLU, CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN OLURU İLE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANDI.

AK Partili Atay Uslu’ya yeni görev
01 Ağustos 2017 - 12:38
banner

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Atay Uslu’nun Meclis İnsan Hakları İnceleme Komisyonu üyeliği, TBMM Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanlığı, TBMM Akdeniz Ülkeleri Parlamenterler Asamblesi üyeliği görevleri de devam edecek.

Daha önceki dönemde tanıtım ve medya başkan yardımcılığını yürüten Antalya Milletvekili Uslu’nun Genel Merkezde bu görevlendirme ile göç, uluslararası koruma ve iltica konusunda çalışacağı bildirildi

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co