Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılacak

KONYAALTI SAHİL PROJESİ KAPSAMINDA AKDENİZ BULVARI ETAP ETAP TRAFİĞE KAPATILIYOR. AKDENİZ BULVARI’NIN 5 OCAK’TA BOĞAÇAYI’NA KADAR OLAN KISMI, 20 OCAK’TA DA TAMAMI TRAFİĞE KAPATILACAK. ÇALIŞMALAR SÜRESİNCE ATATÜRK PARKI VE BELEDİYE CADDESİNİN KULLANILACAĞI AÇIKLANDI.

Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılacak
29 Aralık 2017 - 15:50

Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılıyor. Akdeniz Bulvarı’nın 5 Ocak’ta Boğaçayı’na kadar olan kısmı, 20 Ocak’ta da tamamı trafiğe kapatılacak. Çalışmalar süresince Atatürk Parkı ve Belediye Caddesinin kullanılacağı açıklandı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Konyaaltı Sahili’ne uyguladığı projenin çalışmaları sürüyor. ’Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi’’ kapsamında sahil yolu olarak bilinen Akdeniz Bulvarı’nın güney şeridi, Minicity- Sealife Otel arası, yayalaştırılmak ve yeşil alana dönüştürülmek üzere trafiğe kapatılmıştı. Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılmaya devam edecek. Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 5 Ocak Cuma 2018 gününden itibaren Akdeniz Bulvarı’nın Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (Konyaaltı Kent Meydanı Kavşağı) ile 333 Sokak (Boğaçayı) arasında kalan kısmı, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü de Akdeniz Bulvarı Antalyaspor Kavşağı ile Liman-Serbest Bölge Kavşağı arası tamamen taşıt trafiğine kapatılacak.

Çalışmalar süresince alternatif güzergâh olarak Atatürk Bulvarı ve Belediye Caddesi kullanılacağı belirtilerek, trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat