Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

ANTALYA’NIN KONYAALTI İLÇESİ AKDENİZ BULVARI’NIN ANTALYASPOR KAVŞAĞI İLE ATATÜRK BULVARI KESİŞİMİ (LİMAN-SERBEST BÖLGE KAVŞAĞI) ARASINDA KALAN KISMI, “KONYAALTI SAHİLİ KENTSEL TASARIM VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ’’ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TRAFİĞE KAPATILIYOR.

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor
26 Ocak 2018 - 21:08

Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Akdeniz Bulvarı’nın Antalyaspor Kavşağı ile Atatürk Bulvarı kesişimi (Liman-Serbest Bölge Kavşağı) arasında kalan kısmı, “Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi’’ çalışmaları kapsamında trafiğe kapatılıyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı Sahili’nde uygulanan proje çalışmaları devam ediyor. Proje kapsamında etaplar halinde kapatılan Akdeniz Bulvarı 29 Ocak Pazartesi günü çalışma alanının tamamını kapsayacak şekilde trafiğe kapatılacak.

Belediye Caddesi’ne bağlantı yolu

Çalışmalar süresince alternatif güzergâh olarak Atatürk Bulvarı ve Belediye Caddesi kullanılacak. Antalyaspor Kavşağı’ndan Belediye Caddesi’ne geçişler için Minicity ve Akvaryum önünden bir bağlantı yolu oluşturulacak. Antalyaspor Kavşağı ve Minicity arasında kalan ticari işletmeler için çalışma alanı dışında orta refüjden U dönüşü için imkân verilecek.

Trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından uygulama aşamalarında vatandaşların yönlendirme levhalarını dikkate almaları istendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al