Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Akdeniz Üniversitesi Dünyanın En İyi Üniversiteleri arasında

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. MUSTAFA ÜNAL, EĞİTİM-ÖĞRETİMİN, BİLİMSEL ARAŞTIRMALARIN, TOPLUMSAL HİZMETLERİN NİTELİĞİNİ SÜREKLİ ARTTIRMA ARAYIŞI İÇERİSİNDE HER ALANDA HEP DAHA İYİSİNİ HEDEFLEDİKLERİNİ BELİRTTİ

Akdeniz Üniversitesi Dünyanın En İyi Üniversiteleri arasında
05 Ekim 2018 - 11:32
banner

Akdeniz Üniversitesi, dünyanın en iyi üniversitelerini sıralayan Dünya Üniversiteleri Sıralaması’na (Times Higher Eduation-2019) Türkiye’den giren üniversiteler arasında 13. sırada yer aldı.

Times Higher Education’ın (THE) raporunda üniversiteler, öğretim, araştırma, bilgi transferi, uluslararasılaşma kriterlerine göre sıralandı. 77 ülkeden 1258 üniversitenin değerlendirmeye alındığı bu yılki sıralamada Türkiye’den 23 üniversite yer aldı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Eğitim-öğretimin, bilimsel araştırmaların, toplumsal hizmetlerin niteliğini sürekli arttırma arayışı içerisinde her alanda hep daha iyisini hedeflediklerini belirterek, “Üniversitemiz dünyanın en iyi üniversitelerini belirleyen sıralamaya Türkiye’den giren üniversiteler arasında 13. sırada yer aldı. Bu önemli bir başarı. Bugün geldiğimiz noktaya baktığımızda Üniversitemizin dünya üniversiteleri ile yarışır düzeye gelmesi ve ulusal ve uluslararası alanda her geçen gün büyüyen ve gelişen bir çizgiye sahip olması mutluluk verici” diye konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -