Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Akıllı Kapı Kilidi Neden Kullanılmalı?

Akıllı Kapı Kilidi Neden Kullanılmalı?
24 Aralık 2019 - 9:11
banner

Akıllı Kapı Kilidi Neden Kullanılmalı?

Anahatar kapı kilitlerini mutlaka bir yerde görmüş veya duymuşsunuzdur. Evinize teknolojinin büyük faydalarını taşıyan bu sistemi kullanmanın ne gibi faydalarının olduğunu akıllı kapı kilidi neden kullanmalı sorusu altında inceledik.

Akıllı kapı kilidi neden kullanılmadı ve kimler için daha uygun bir seçenek oduğu konusuna değinecek olursak özellikle görme engeli olan, çok yaşlı olan ve görme bozukluğuna sahip bireylerin veya sadece konfor amaçlı geleneksel anahtar sistemi ile uğraşmak istemeyen müşterilere göre oldukça kolaylık sağlayan bir seçenektir.

Akıllı kapı kilidi neden kullanılmalı sorusunun bir diğer yanıtı da bu sistemin anahtara oranla daha pratik ve güvenilir olmasıdır. Anahtar kaybetme gibi sorunlarla uğraşmak ve yedek anahtar bulundurup bunları yakınınız bile olsa yabancılara vermek zorunda kalmazsınız ve bu konu bakımından evinize küçük de olsa bir güvenlik önlemi almış olursunuz. 

Peki chipinizi kaybederseniz ne olur?

Firmamıza ulaşarak seri numaranıza göre tekrar bir chip alabilirsiniz ve kaybettiğiniz ürünün de chipi firma tarafından silineceğinden herhangi birinin eline bu araç geçtiğinde evinizin kapısını açamaz. Yeni anahtarınızı almak için komple yeni bir sistem taktırmak zorunda da değilsiniz. Sadece chipiniz yenilenir ve tarafınıza iletilir. Tek yapmanız gereken firmayı aramaktır.

Akıllı kapı kilidi neden kullanılmalı konusunda açıklamamız gereken bir başka sebep ise akıllı kapı kilidi sisteminin size sunacağı kolaylıklar hakkındadır. Örneğin, kapınızın açmak için kapınızın yanında olmanıza gerek yoktur. Siz iş yerindeyken evinize bir misafiriniz geldiğinde veya eşiniz akıllı anahtarı olmadan eve uğramak zorunda kaldığında mobil telefonunuza indirdiğiniz uygulamanızda bulunan kilit kaydınızdan kapınızı açıp onları içeriye alabilirsiniz.

Bir diğer örnek de evinizden acele ile çıkmak zorunda kaldığınızda kapınızın kilitli olup olmadığına yine mobil telefonunuzdaki uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Kolay kurulum özellikleri

Üstelik kurulumun yapılması için zahmete girmenize ve günlerce servis elemanlarını beklemenize gerek de yok. Kolay kurulumu sayesinde tek vida ile birkaç dakika içerisinde yeni kilidinizi kullanmaya başlayabilir ve hemen kilidinizi mobil telefonunuza tanımlayabilirsiniz.

Akıllı teknoloji ile üretilmiş mühendislik harikası ürünümüz ile anahtarlar ile yaşadığınız aklınıza gelen tüm olumsuzlukları geride bırakmayı hedefliyoruz. Welock akıllı kilit sistemleri, size şimdi dünyanın en gelişmiş teknolojilerini sunuyor. Hemen bize ulaşın siz de bir üst seviye güvenliğe terfi edin.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co