Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Akseki’de sivrisinekle mücadele çalışmaları devam ediyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AKSEKİ İLÇESİ’NDE SİVRİSİNEKLE MÜCADELE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Akseki’de sivrisinekle mücadele çalışmaları devam ediyor
28 Ağustos 2018 - 13:12
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki İlçesi’nde sivrisinekle mücadele çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Akseki’de sivrisinekle mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, kanalizasyon havalandırmaları, kanallar, dere yatakları ve çöp konteynırlarını ilaçlamayı sürdürüyor. Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, sivrisineğe karşı Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından kanalizasyon havalandırmaları, kanallar, dere yatakları ve çöp bidonlarını ilaçlama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Sivrisinekle mücadelenin sırasıyla 51 mahallede yapıldığını anlatan Uysal, “Sivrisineklerin larva üretmesine müsait alanlar olan varil, bidon, dere yatakları, gölet, ağzı açık su deposu gibi sulak alanlar ile karasineklerin larva üretmesine imkan tanıyan gübrelikler ve çöp alanlarının ilaçlanması, çevre sağlığı açısından hiçbir yan etkisi bulunmayan biyolojik ve kimyasal ilaçlarla yapılıyor. Yaz aylarında akşam saatlerinde, 10 günde bir aynı mahallede olacak şekilde mahalle muhtarları eşliğinde gece ilaçlama çalışmaları sürdürülüyor” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co