Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Al Yazmaların oyasını Giritliler yapacak

AL YAZMA KADIN DANIŞMA MERKEZLERİ’NİN 3’ÜNCÜSÜ, ÜÇGEN MAHALLESİ’NDE BULUNAN GİRİTLİ KÜLTÜR EVİ’NDE OLUŞTURULUYOR.

Al Yazmaların oyasını Giritliler yapacak
06 Eylül 2017 - 16:13

Al Yazma Kadın Danışma Merkezleri’nin 3’üncüsü, Üçgen Mahallesi’nde bulunan Giritli Kültür Evi’nde oluşturuluyor.

Muratpaşa Belediyesi, Üçgen Mahallesi’nin tek yeşil alanı Giritli Parkı’nda büyük revizyona park içinde bulunan Giritli Kültür Evi’yle başlıyor. Aynı zamanda Antalya Giritliler Derneği’nin de bulunduğu bina, mahalle sakinleri ve dernek üyesi kadınların talebi doğrultusunda Al Yazma Kadın Danışma Merkezi olarak da kullanacak.

Bayındır ve Gebizli Mahallelerinin ardından Muratpaşa’da 3’üncüsü oluşturan Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’nin kadına yönelik şiddetle mücadele ve kadının toplumsal hayattaki konumunu güçlendirmek amacıyla yürüteceği çalışmalar Antalya Giritliler Derneği’yle birlikte gerçekleştirilecek.

Başkan Uysal’ın talimatı

Üçgen Mahallesi’nde düzenlenen toplantı ve iftarlarda gelen kadın danışma merkezi taleplerini değerlendiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatı ile başlanılan çalışmalar tamamlandı. Giritli Kültür Evi, 18 Eylül Pazartesi gününden itibaren aynı zamanda Al Yazma Kadın Danışma Merkezi olarak da hizmet vermeye başlayacak.

Antalya Giritliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çon, bölge sakinlerine büyük katkıları olacağına inandıkları bir çalışmayı Muratpaşa Belediyesi’yle birlikte yapmaktan son derece mutlu olduklarını söyledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al