Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Belediyesi mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor

ALANYA BELEDİYESİ, TÜM MAHALLELERDE ALTYAPI, YOL AÇMA, ASFALTLAMA VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Alanya Belediyesi mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor
16 Ekim 2018 - 14:18
banner

Alanya Belediyesi, tüm mahallelerde altyapı, yol açma, asfaltlama ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor.

Alanya Belediyesi ilçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürürken komşu ilçelerden gelen hizmet taleplerini de geri çevirmiyor. Bu kapsamda Köprülü Başyayla’dan sonra Değirmendere Mahallesi ile Samsa Mevkiinden Gündoğmuş İçesinin Çamlı alan bölgesine 2 kilometrelik yeni bir yol açıldı. Vatandaşların ve mahalle muhtarlarının talepleri ile teknik ekiplerin keşifleri doğrultusunda yürütülen çalışmalar kapsamında, Asmaca Mahallesinde yaşayan ve engelli olan Emine Sezer isimli yaşlı kadınında evinin yolu betonla kaplanarak kolay bir ulaşıma kavuşturuldu.

Doğu ve Batı Mahalleler

Alanya Belediyesi, Avsallar’dan Demirtaş’a kadar olan bölgede çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Mahmutlar’da altyapı, Sapaderede yol düzenleme, Avsallar ve Uzunöz Mahallesinde sathi kaplama Kargıcakt’a sıcak asfalt, Payallar’da menfez çalışmaları devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -