Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya Belediyesi’nden Afrin’deki Mehmetçiğe destek

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL VE MECLİS ÜYELERİ 2017 YILI MECLİS HUZUR HAKKI ÜCRETLERİNİ AFRİN’DE GÖREV YAPAN MEHMETÇİĞE BAĞIŞLADI.

Alanya Belediyesi’nden Afrin’deki Mehmetçiğe destek
05 Nisan 2018 - 16:58
banner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve meclis üyeleri 2017 yılı Meclis Huzur Hakkı ücretlerini Afrin’de görev yapan Mehmetçiğe bağışladı.

Alanya Belediyesi Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Meclis üyelerinin tamamı tarafından alınan karar neticesinde, 2017 yılı Meclis Huzur Hakkı ücretleri Afrin’deki Mehmetçiğe destek amacıyla Alanya Belediyesi yetkililerince Mehmetçik Vakfı’na yatırıldı.

Yücel: “Meclis üyelerime duyarlı davranışı için teşekkürlerimi sunuyorum”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Belediye Meclisi’nin değerli üyeleri ile aldığımız ortak karar neticesinde 2017 yılı Meclis Huzur Hakkı ücretlerimizi Afrin’deki askerlerimize destek için Mehmetçik Vakfı’na bağışladık. Her zaman Türk ordumuzun ve devletimizin yanında olduğumuzu, bu birlik ve beraberlikle tekrar göstermemize vesile olan bütün meclis üyelerimize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co