Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya Belediyesi’nden engelli vatandaşa akülü araba

ALANYA BELEDİYESİ, YARDIMA MUHTAÇ, KİMSESİZ VE ENGELLİ VATANDAŞLARA YARDIM ELİNİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR. BELEDİYE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL’İN TALİMATI İLE BÜYÜKHASBAHÇE MAHALLESİ’NDE YAŞAYAN BEDENSEL ENGELLİ VATANDAŞA AKÜLÜ ARACI TESLİM EDİLDİ.

Alanya Belediyesi’nden engelli vatandaşa akülü araba
11 Nisan 2018 - 16:40
banner

Alanya Belediyesi, yardıma muhtaç, kimsesiz ve engelli vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor. Belediye Sosyal İşler Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile Büyükhasbahçe Mahallesi’nde yaşayan bedensel engelli vatandaşa akülü aracı teslim edildi.

Alanya Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerininim akülü arabayı teslim etmek için gittiği Sultan Güral isimli yaşlı kadın gözyaşları içerisinde Başkan Yücel’e teşekkür etti. Yıllardır yürüyemediği için evden çıkmadığını anlatan engelli Sultan Güral, “Dışarıyı ancak penceren seyredebiliyordum. Hastaneye gitmek içinde sadece ambulansı biliyordum. Şimdi istediğim zaman evden çıkabileceğim için çok mutluyum” dedi.

Engelli Sultan Güral’ın eşi Muzaffer Güral ise, “ Eşim yüzde 82 engelli. Akülü araba almaya gücümüz yetmediği için çok zor durumda idik. Durumumuzu anlayan ve bize yardımcı olan Belediye Başkanımıza ve Sosyal İşler Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun diye konuştu.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co