Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya ekibi Brooklyn Belediyesi’nde

ALANYA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI VE SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRÜ, NEW YORK’UN BROOKLYN BELEDİYESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Alanya ekibi Brooklyn Belediyesi’nde
02 Kasım 2018 - 13:16

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü, New York’un Brooklyn Belediyesi’nde incelemelerde bulundu.

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül, New York’ta düzenlenen World Disability Union WDU Erişilebilir Şehirler Tanıtım Toplantısına katıldı. Başkan Yardımcısı Yüksel ve Nurgül daha sonra Dünya Engelliler Birliği Yöneticileriyle birlikte, New York’un en büyük ve en kalabalık bölgesi Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams’a resmi ziyarette bulundu.

Alanya ekibine yakın ilgi

Alanya ekibi, ziyaret esnasında Brooklyn bölgesi ve Alanya’da yürütülen erişilebilir kent uygulamaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Alanya’yı daha önceden tanıdığını ve çok sevdiğini söyleyen Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams, Alanya ekibiyle yakından ilgilendi. Belediyeler tarafından yapılacak tüm çalışmaların engelli bireyler göz önünde bulundurularak yapılması gerektiğini söyleyen Adams, Alanya Belediyesi’nin yaptığı örnek erişilebilirlik uygulamalarını da takdir etti. Başkan Adams, belediyeler arası ikili görüşmelerin devam etmesi gerektiğine de vurgu yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat