Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya Hamzalar köprüsü tamamlandı

ALANYA BELEDİYESİ TARAFINDAN PAYALLAR MAHALLESİ İLE HAMZALAR MEVKİİ ARASINDA İNŞA EDİLEN, 25 METRE UZUNLUĞUNDA 10 METRE GENİŞLİĞİNDEKİ KÖPRÜ TAMAMLANDI.

Alanya Hamzalar köprüsü tamamlandı
12 Aralık 2018 - 11:00
banner

Alanya Belediyesi tarafından Payallar Mahallesi ile Hamzalar Mevkii arasında inşa edilen, 25 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki köprü tamamlandı.

Alanya Belediyesi tarafından Payallar’a inşa edilen köprüde çalışmalar tamamlandı. Delice Çayı üzerine inşa edilen ve Payallar ile Hamzalar’ı birbirine bağlayan yeni köprü ile vatandaşlara güvenli ulaşım sağlanacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yeni köprü ile iki yerleşim alanına ulaşımı hem güvenli hem de ulaşılabilir hale getirdik. Bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Batı bölgelerinde altyapıdan yol çalışmasına asfalt ve sosyal alan çalışmalarına kadar çok yönlü bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Başkan Yücel, “Payallar Sanayi yolunda menfez ve genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde bu yolu da hizmete sunacağız.”

Yeni yol müjdesi

Vatandaşlara bir de müjde veren Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yine Elikesik Mahallemizden Yat Limanı’na yeni bir yol açıyoruz. Burada da ulaşım alternatiflerini çoğaltarak vatandaşlarımıza ulaşım çeşitliliği sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co