Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Hamzalar köprüsü tamamlandı

ALANYA BELEDİYESİ TARAFINDAN PAYALLAR MAHALLESİ İLE HAMZALAR MEVKİİ ARASINDA İNŞA EDİLEN, 25 METRE UZUNLUĞUNDA 10 METRE GENİŞLİĞİNDEKİ KÖPRÜ TAMAMLANDI.

Alanya Hamzalar köprüsü tamamlandı
12 Aralık 2018 - 11:00

Alanya Belediyesi tarafından Payallar Mahallesi ile Hamzalar Mevkii arasında inşa edilen, 25 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki köprü tamamlandı.

Alanya Belediyesi tarafından Payallar’a inşa edilen köprüde çalışmalar tamamlandı. Delice Çayı üzerine inşa edilen ve Payallar ile Hamzalar’ı birbirine bağlayan yeni köprü ile vatandaşlara güvenli ulaşım sağlanacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yeni köprü ile iki yerleşim alanına ulaşımı hem güvenli hem de ulaşılabilir hale getirdik. Bölgemize hayırlı olsun” dedi.

Batı bölgelerinde altyapıdan yol çalışmasına asfalt ve sosyal alan çalışmalarına kadar çok yönlü bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Başkan Yücel, “Payallar Sanayi yolunda menfez ve genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde bu yolu da hizmete sunacağız.”

Yeni yol müjdesi

Vatandaşlara bir de müjde veren Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yine Elikesik Mahallemizden Yat Limanı’na yeni bir yol açıyoruz. Burada da ulaşım alternatiflerini çoğaltarak vatandaşlarımıza ulaşım çeşitliliği sağlamak istiyoruz” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al