Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya kış turizmini canlandıracak

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE TURİZM PAYDAŞLARI, KIŞ DÖNEMİNDE TURİZMİ CANLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Alanya kış turizmini canlandıracak
15 Aralık 2017 - 10:58
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde turizm paydaşları, kış döneminde turizmi canlandırmak için çalışmalarına başladı.

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nda(ALTAV),yaşlılık döneminde olan ve engelli yabancı uyruklu vatandaşların ilçeye çekilerek, kış turizminin canlandırılması için toplantı yapıldı.

ALTAV toplantısı Şükrü Cimrin başkanlığında yapıldı. Toplantıda Alanya Sağlık Turizmi Derneği (ALSTUD) Başkan Yardımcısı Ahmet Girgin, Engelli ve Geriatri Turizmi Fuarı ve Kongresi başlıklı sunum yaptı. Sunumda geriatri turizminin kitle turizmine göre daha az masraflı ve uzun süre konaklamalı bir turizm çeşidi olduğu, engelli turizminin bireysel turizm hareketliliği şeklinde değil refakatçılarla birlikte yapılan bir çeşitlilik olduğu vurgulandı. Alanya’da atıl vaziyette bulunan kongre merkezine işlevsellik kazandıracak sürecin başlatılması gerektiği, Alanya’da bulunan iki üniversitenin tanınırlığının arttırılması, konaklama tesisleri idarecilerinin bu turizm çeşitliliklerine bakışlarının pozitif olması, yurt dışından en az üç üniversiteyle işbirliği yapılarak akademik yapının güçlü tutulması ve devlet teşvikleri anlatıldı. Sunum sonrasında fuar ve kongre düzenlemeleri için çalışma yapıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

    php shellshell downloadTürk Takipçi

    protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

    Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co