Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya otellerinde öncelik Alanya üretimi meyve sebze tüketimi

ALANYA TURİSTİK İŞLETMECİLER DERNEĞİ BAŞKANI BURHAN SİLİ, OTEL İŞLETMECİLERİ OLARAK SEBZE MEYVE TEDARİKİNDE ALANYA ÜRETİMİ MAHSULLERE HER ZAMAN ÖNCELİK GÖSTERDİKLERİNİ, BÖLGE ÇİFTÇİSİ VE ALANYA’NIN KALKINMASI İÇİN BU KONUNUN ÖNEMLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

Alanya otellerinde öncelik Alanya üretimi meyve sebze tüketimi
21 Mart 2018 - 12:46

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili, otel işletmecileri olarak sebze meyve tedarikinde Alanya üretimi mahsullere her zaman öncelik gösterdiklerini, bölge çiftçisi ve Alanya’nın kalkınması için bu konunun önemli olduğunu söyledi.

Alanya Hal Komisyoncuları Derneği Başkanı Adem Kaya ve beraberindeki heyet Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Yapılan ziyarette turizm sezonunun gidişatı, rezervasyon rakamları, sebze meyve üretimindeki kapasite, tedarik ve işbirliği konuları görüşüldü. ALTİD Başkanı Burhan Sili, otel işletmecileri olarak sebze meyve tedarikinde Alanya üretimi mahsullere her zaman öncelik gösterdiklerini, bölge çiftçisi ve Alanya’nın kalkınması için bu konunun önemli olduğunu söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat