Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya polisinden Ramazan Bayramı öncesi sıkı denetim

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE POLİS, TURİZM SEZONUNUN BAŞLAMASI VE RAMAZAN BAYRAMI’NIN YAKLAŞMASIYLA DENETİMLERİNİ SIKLAŞTIRDI.

Alanya polisinden Ramazan Bayramı öncesi sıkı denetim
22 Mayıs 2018 - 10:16
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde polis, turizm sezonunun başlaması ve Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla denetimlerini sıklaştırdı.

Turizm sezonunun başlaması ve Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla Alanya polisi de denetimlerini sıklaştırdı. Dün akşam saatlerinde Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Avcı’nın yönettiği uygulamada Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş, KOM, Önleyici, Çevik Kuvvet, Trafik Tescil ve Denetleme ve Karakol ekipleri, iskele bölgesinde ’huzur’ uygulaması düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren ve 26 polis 1 komiserin yer aldığı uygulamada, kimlik sorgusu ve Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı. Trafik kural ihlali yapan 7 motosiklet sürücüsüne cezai işlem uygulanırken, küçük yaşta kayıp başvurusu olan 2 çocuk ise işlemleri için polis merkezine götürüldü.

Denetimler sıklıkla devam edecek

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, suç işleme amacındakilerin caydırılması ve vatandaşla turistlerin huzur içinde tatillerini yapması için denetimlerin sıklıkla devam edeceği belirtildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim