Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya ve Manavgat’ta hava destekli ’Narko-Sokak’ ve ’Narko-Mekruh’ operasyonu

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE DAİRESİ BAŞKANLIĞI KOORDİNESİNDE ANTALYA’NIN ALANYA İLE MANAVGAT İLÇELERİNDE UYUŞTURUCUYA YÖNELİK ‘NARKO-SOKAK’ VE ’NARKO-MEKRUH’ UYGULAMASI KAPSAMINDA HAVA DESTEKLİ OPERASYONLAR DÜZENLENİYOR.

Alanya ve Manavgat’ta hava destekli ’Narko-Sokak’ ve ’Narko-Mekruh’ operasyonu
21 Şubat 2018 - 16:58
banner

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde Antalya’nın Alanya ile Manavgat ilçelerinde uyuşturucuya yönelik ’Narko-Sokak’ ve ’Narko-Mekruh’ uygulaması kapsamında hava destekli operasyonlar düzenleniyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanlığı koordinesinde, Türkiye genelinde uyuşturucuya yönelik ’Narko-Sokak’ ve ’Narko-Mekruh’ uygulaması kapsamında eş zamanlı operasyon başlatıldı. Operasyon kapsamında Alanya ve Manavgat ilçelerinde hava destekliyle narkotik ‘hassas’ burunlu köpeklerin de bulunduğu geniş kapsamlı operasyonlar düzenlendi. Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nde desteğiyle ilçelerde yapılan operasyonlarda her birimden oluşan 38 ekip ve 120 polis katıldı. Polis helikopterinin de destek verdiği çalışmalar kapsamında ekipler narkotik köpekler ile ilçelerde bulunan mekruh adreslere ve araçlara denetim yaptı. Polis şüpheli görülen araç ve kişiler üzerinde arama yaptı. Araçlar didik didik aranırken, sürücü ve yolculara da Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapıldı. Operasyonun gece saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - ikinci el telefon” target=gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -