Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da deniz keyfi

Alanya’da deniz keyfi
20 Haziran 2017 - 15:26

Havaların ısınması ile Antalya ve İlçelerinde plajlar  yabancı turistler ile  dolmaya başladı.Ramazan’ın gelmesi nedeni ile yerel halk plajlara pek gitmiyor.

Fakat buda yabancı turistlere yaradı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde Ramazan ayı dolayısıyla boşalan plajlar turistlere kaldı. Hava Sıcaklığının 29 dereceyi gösterdiği Alanya’da turistler güneşin ve denizin keyfini doyasıya çıkardı.

Hava sıcaklığının 29 derece, deniz suyu sıcaklığının ise 26 derece olduğu Alanya’da güneşli havayı fırsat bilen yerli ve yabancı turistler plajları doldurdu. Ramazan ayı dolayısıyla yerli halk plajlara gelmezken, özellikle tatil için ilçeye gelen turistler Kleopatra, Damlataş ve Keykubat plajlarında sıcak havanın tadını çıkardı.

Bazı tatilciler güneşin tadını çıkarırken, kimi de denizde serinleyip oynamayı tercih etti. Bazı turistler ise kızgın kumlara kendilerini atıp kitap okumayı tercih etti. Alanya Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, ilçede hava sıcaklığında önümüzdeki dönemde artarak devam edeceğini bildirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al