Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da eğlence mekanları denetlendi

Alanya Belediyesi, 2018’e sayılı günler kala eğlence mekanlarında denetim yaptı.

Alanya’da eğlence mekanları denetlendi
28 Aralık 2017 - 12:00
banner

Alanya Belediyesi, 2018’e sayılı günler kala eğlence mekanlarında denetim yaptı.

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çevre, Gıda ve Hijyen Ekibi, Alanya’da faaliyet gösteren imalat ve perakende sektöründe olduğu gibi, eğlenerek vakit geçirmek isteyen vatandaşların rahat, huzurlu ve güvenli bir şekilde zamanlarını geçirdiği eğlence mekanlarında ruhsat ve hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Bar kısımlarının denetimleri sırasında işyerlerinde, haşere ilaçlaması ve insanlara bulaşması muhtemel risklerin önlenmesi için, kullanılan bardak, buz makinası ve her türlü ekipmanın doğru temizliğinin yapılması hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Özellikle kapağı açılan alkollü içeceklerin kullanımı konusuna ağırlık verilen denetimlerde işyerlerinde personel hijyenine ve çalışanlara ait hijyen eğitim belgeleri de kontrol edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co