Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da jinekolojik onkoloji ameliyatlarına başlandı

KAMU HASTANELER BİRLİĞİ’NE BAĞLI ALANYA ALAADİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE RAHİM AĞZI, RAHİM VE YUMURTALIK KANSERLERİNİN CERRAHİ TEDAVİSİ YAPILMAYA BAŞLANDI.

Alanya’da jinekolojik onkoloji ameliyatlarına başlandı
31 Temmuz 2017 - 11:52

Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı Alanya Alaadin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde rahim ağzı, rahim ve yumurtalık kanserlerinin cerrahi tedavisi yapılmaya başlandı.

Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı Dr. Tansel Çakır 1 hafta içerisinde 2 başarılı operasyon gerçekleştirdi. Kadın hastalıklarından dolayı kanser tedavisi gören Eşşekadın Kıllı (43), 3. kez ameliyatını ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde oldu.

Hastane olarak kadın hastalıkları kanserlerinin ameliyatlarını yapmaya başladıklarını belirten Dr. Tansel Çakır, “Eşşekadın Kıllı, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyatını gerçekleştirdiğim ilk hastam. Yaklaşık 2 saat süren başarılı bir operasyonun ardından hastamızı servise aldık. Genel durumu iyi ve kendisini birkaç gün içinde taburcu edeceğiz. Hastalarımızı böyle mutlu ve sağlıklı gördüğümüzde çok mutlu oluyor, tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz. Hastamızı taburcu ettikten sonra da rutin kontrolleri için kendisini takip edeceğiz” dedi.

“Antalya’ya gitmek yerine ameliyatımı Alanya’da oldum”

Eşşekadın Kıllı ise, tavsiye üzerine doktor Tansel Çakır, muayene olduğunu söyledi. Kıllı,”Durumumu anlattım. Kendisinin yaklaşımı benim tüm korkularımı aldı. Kendisine güvenmemi istedi. Tansel bey’in sayesinde emin ellerde olduğumu biliyordum. Gerek doktorumun, gerekse hastane yönetimi ve sağlık çalışanlarının ilgisi beni çok mutlu etti. Kendimi şu an iyi hissediyorum. Doktorum sayesinde Antalya’ya gitmek yerine ameliyatımı Alanya’da oldum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Hastane yöneticisi Dr. Tevfik Yazan, “Hastane olarak güvenilir sağlık kadromuzla birlikte başarılı operasyonlara ve ilklere imza atmaya devam edeceğiz.Alanya Alaadin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) ile Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasında gerçekleşen ortak kullanım sözleşmesiyle birlikte sağlık çalışmalarımıza hız verdik. Her gün güçlenen sağlık kadromuzla birlikte hasta ve hasta yakınlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız” şeklinde konuştu.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bayan Deri Ceket Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Abiye Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tunik Gömlek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Triko Kazak Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tektaş Pırlanta Yüzük
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Setüstü Ocak Seçenekleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın İç Giyim
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Far Paleti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cartier Panthere

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al