Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da okul sporları ödül töreni yapıldı

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇERİSİNDE ALANYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN OKUL SPOR FAALİYETLERİ VE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI SPOR FAALİYETLERİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Alanya’da okul sporları ödül töreni yapıldı
18 Mayıs 2018 - 13:10
banner

2017-2018 eğitim-öğretim yılı içerisinde Alanya’da gerçekleştirilen Okul Spor faaliyetleri ve geleneksel Çocuk Oyunları spor faaliyetlerinde dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erdal Tamrak açılış konuşması ile devam etti. 2017-2018 sezonu içerisinde Geleneksel çocuk oyunları(yağ satarım bal satarım, mendil kapmaca, tombik, yakan top karma), voleybol, hentbol, basketbol, futbol, futsal, masa tenisi, kros, yüzme, hokey ve atletizm branşlarında müsabakalar yapıldı.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve okul müdürleri verdi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim