Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da polis parklarda denetimlerini sürdürüyor

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE AİLELERİN VE ÇOCUKLARIN PARKLARDA RAHATÇA GEZEBİLME İÇİN UYGULADIĞI MOBİL PARK POLİSİ PROJESİ BAŞARIYLA SÜRÜYOR.

Alanya’da polis parklarda denetimlerini sürdürüyor
21 Mart 2018 - 17:08
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde başlatılan ’Mobil Park Polisi’ projesi devam ediyor.

Alanya’da kısa süre önce hayata geçirilen ’Mobil Park Polisi’ projesi kapsamında Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Önleyici Hizmetler Büro Amirliği, Yunus, resmi ekipler ile zabıta ekipleri ilçede bulunan parklarda denetimini sürdürüyor. Ekipler, daha önceden belirlenen halkın yoğun olarak kullandığı parklarda Genel Bilgi Taraması (GBT) ve kimlik kontrolü yaptı. Denetimler vatandaşlar tarafından olumlu karşılanırken, denetimlerin aralıksız olarak süreceği öğrenildi.

Ayrıca proje çerçevesinde ilçedeki çeşitli parklarda yaşanan güvenlik zafiyetlerinin tespit edilmesinin ardından gerekli tedbirleri alan ekipler, burada yaşanan olumsuz olaylara da en hızlı şekilde müdahale ediyor.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi