Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da polis parklarda denetimlerini sürdürüyor

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE AİLELERİN VE ÇOCUKLARIN PARKLARDA RAHATÇA GEZEBİLME İÇİN UYGULADIĞI MOBİL PARK POLİSİ PROJESİ BAŞARIYLA SÜRÜYOR.

Alanya’da polis parklarda denetimlerini sürdürüyor
21 Mart 2018 - 17:08
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde başlatılan ’Mobil Park Polisi’ projesi devam ediyor.

Alanya’da kısa süre önce hayata geçirilen ’Mobil Park Polisi’ projesi kapsamında Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Önleyici Hizmetler Büro Amirliği, Yunus, resmi ekipler ile zabıta ekipleri ilçede bulunan parklarda denetimini sürdürüyor. Ekipler, daha önceden belirlenen halkın yoğun olarak kullandığı parklarda Genel Bilgi Taraması (GBT) ve kimlik kontrolü yaptı. Denetimler vatandaşlar tarafından olumlu karşılanırken, denetimlerin aralıksız olarak süreceği öğrenildi.

Ayrıca proje çerçevesinde ilçedeki çeşitli parklarda yaşanan güvenlik zafiyetlerinin tespit edilmesinin ardından gerekli tedbirleri alan ekipler, burada yaşanan olumsuz olaylara da en hızlı şekilde müdahale ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -