Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da servis şoförlerine eğitim

ALANYA BELEDİYESİ, ALANYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE TRAFİK EĞİTİM DERNEĞİ İŞBİRLİĞİNDE OKUL SERVİS ŞOFÖRLERİNE, TRAFİKTE İNSAN DAVRANIŞI, TRAFİKTE ÇOCUK GÜVENLİĞİ, YOLCU TAŞIMA KURALLARI, SÜRÜCÜ DAVRANIŞLARI VE DEĞİŞEN YÖNETMELİK HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI.

Alanya’da servis şoförlerine eğitim
28 Şubat 2018 - 14:50

Alanya Belediyesi, Alanya Emniyet Müdürlüğü ve Trafik Eğitim Derneği işbirliğinde okul servis şoförlerine, trafikte insan davranışı, trafikte çocuk güvenliği, yolcu taşıma kuralları, sürücü davranışları ve değişen yönetmelik hakkında bilgilendirme yapıldı.

Alanya Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda gerçekleştirilen seminere eğitimci olarak Alanya Trafik Eğitim Derneği Başkanı Bilge Toksöz, Trafik Denetleme Büro Amiri Burhan Güvez, Trafik Polis Memuru Mustafa Cançetin ve Psikolog Esra Yemez katıldı.

Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak’ın da katıldığı seminerde yaklaşık 50 servis şoförüne, trafikte insan davranışı, trafikte çocuk güvenliği, yolcu taşıma kuralları, sürücü davranışları ve değişen yönetmelik hakkında bilgilendirmeler yapılarak uygulamalı örnekler verildi.

Alanya Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda öğrencilere ve ailelerine yönelik düzenli olarak trafik eğitimi verdiklerini belirten Bilge Toksöz, “Öğrencilerimize, çocuklarımıza ve ailelere yönelik yürüttüğümüz eğitimlerin kapsamını genişleterek, hepimizin canlarını taşıyan şoförlerimizi de değişen yönetmelikler ve trafikte insan davranışları konularında bilgilendirmek istedik. Bu amaçla 250 servis şoförüne toplamda 18 saat bilgilendirme semineri vereceğiz. Seminerimiz boyunca trafikte insanı etkileyen faktörler, kişilik yapıları, ruhsal durumun trafikteki davranışlarımıza etkisi, değişen trafik yönetmelikleri konularında bilgilendirmeler yapılarak uygulamalı örnekler verildi. Tüm katılımcılara ve eğitmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al