Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da sıcak asfaltlama çalışması

ALANYA BELEDİYESİ YENİ OBA ÇAYI KÖPRÜSÜNÜN BAĞLANTI YOLLARINDA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

Alanya’da sıcak asfaltlama çalışması
23 Ekim 2018 - 13:44
banner

Alanya Belediyesi Yeni Oba Çayı Köprüsünün bağlantı yollarında sıcak asfalt çalışması başlattı.

Alanya Belediyesi Oba Cikcilli ve Alanya merkez yönünde araç trafiğini rahatlatmak ve alternatif yol güzergâhları oluşturmak için Oba Çayı üzerine yapılan yeni köprü çevresinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba çayı üzerine yapılan yeni köprü ile özelikle çevre yolu ile Araştırma Hastanesi çevresinde trafiğin rahat bir akışa kavuşturulduğunu söyledi. Bölgenin sosyal ve ekonomik yönden kalkınmasına paralel olarak imar yollarını altyapısı ile beraber hizmete sunduklarını açıklayan Başkan Yücel, “Tüm bölgelerimizde olduğu gibi Oba ve Cikcilli bölgesinde de çok ciddi yatırımlarımız var. Yeni hizmete sunduğumuz Oba Köprüsü ile mahalleler arasındaki kopukluğu gidererek, bir bütünlük sağladık. Bu da hem trafik hem de insanlarımızın sosyal hayatlarına önemli katkılar sağladı” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co