Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da turizm istişare toplantısı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE TURİZM İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Alanya’da turizm istişare toplantısı
02 Ağustos 2017 - 16:34

Antalya’nın Alanya ilçesinde turizm istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Bölgesel İstişare Toplantıları devam ediyor. Bölgesel ve turizme yönelik genel sorunların ele alındığı ve geleceğe yönelik çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı İncekum’da gerçekleştirildi. Toplantıya Alanya Belediyesi ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Adem Murat Yücel, ALTİD Başkanı Burhan Sili ve turizmciler katıldı. İstişare toplantısında ALTİD Başkanı Sili, “Her sene belirli dönemlerde bölgelerimizde de yönetim kurulu toplantıları yapıyoruz. Burada Bakanlık’tan ve bölgesel yönetimlerden gelen konuları üyelerimize aktarırken aynı zamanda üyelerimizin sorunlarını da alarak bölgesel yönetimlere ve Bakanlık yetkililerine iletiyoruz” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de “Alanya’mızda toplam 584 turistik konaklama tesisi var. Bu tesislerde kayıtlı 77 bin 502 oda ve toplamda 170 bin 890 yatak kapasitesi var. Turistik tesislerimiz istihdam alanı oluşturduğundan bölge insanımız için büyük önem taşıyor. ALTİD’e bağlı otellerimizin işletmecileriyle dirsek teması halindeyiz. Sürdürülebilir turizm için bu tip toplantılarda bir araya geliyoruz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat