Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da yayla yolları genişletiliyor

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ALANYA KADIYAKASI VE SAMSA YAYLALARINDA ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATILIRKEN, ÇAMLICA YAYLA YOLU DA GENİŞLETİYOR.

Alanya’da yayla yolları genişletiliyor
04 Temmuz 2018 - 12:24
banner

Büyükşehir Belediyesi tarafından Alanya Kadıyakası ve Samsa yaylalarında asfalt çalışması başlatılırken, Çamlıca yayla yolu da genişletiyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerince Alanya ilçesinde Kadıyakası ve Samsa yaylası yolunda asfalt çalışması yürütülürken, Toros Dağları’nın zirvesinde bulunan Çamlıca Yaylası’nda ise yolun dar olması ve yaşanan sıkıntılar neticesinde mahalle sakinlerinin talebiyle genişletme çalışmaları başladı. 6.5 km olan yol, genişletilip altyapısı tamamlandıktan sonra asfalt programına alınacak.

Başkan Türel’e teşekkür

Çamlıca Muhtarı Nezihi Ünalan, “Yayla yolumuz çok dar ve toz topraktı. Genişletilip asfaltlandıktan sonra daha kolay yaylamıza ulaşabileceğiz. Rahat edeceğiz. Bize bu hizmeti getiren Başkan Menderes Türel ve ekibine teşekkür ediyoruz “ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co