Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’nın caddeleri yenileniyor

ALANYA BELEDİYESİ, MAHALLELERDEKİ ALT VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI İLE YOL BAKIM, ASFALT VE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Alanya’nın caddeleri yenileniyor
19 Kasım 2018 - 13:50
banner

Alanya Belediyesi, mahallelerdeki alt ve üstyapı çalışmaları ile yol bakım, asfalt ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Alanya Belediyesinin yürüttüğü çalışmalarla Alanya’nın caddeleri konforlu ve modern bir hale geliyor. Prestij cadde projeleri ise aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Hacet Mahallesi Kasapoğlu Sokakta tamamlanan prestij cadde çalışmasında yol kotlama aşamasına gelindi. Kasapoğlu Sokakta bu hafta asfalt çalışmasının başlayacağını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “ Bostancı pınarı Caddesinden sonra Kasapoğu Sokakta prestij cadde çalışmasına başlamıştık. Şu an kotlama ve düzenleme çalışması devam ediyor. Bu hafta içerisinde sıcak asfalt çalışmasına geçeceğiz” dedi

Kadıpaşa Mahallesinde yürütülen prestij cadde çalışmalarında da sona gelindiğini açıklayan Başkan Yücel, “Kadıpaşa Mahallesinde Yakar Sok ile Lifoğlu Sokakta kaldırım düzenleme ve altyapı çalışması tamamlandı. Kotlama çalışmasının ardından sıcak asfalt çalışması başlayacak. 10 gün içerisinde prestij caddeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co